איטום בהזרקה

איטום הזרקה הוא תהליך המשמש בדרך כלל לאיטום סדקים וחללים בקירות ובגגות בתים. תהליך זה יכול לשמש גם עבור צינורות, מעקות ושטחי פנים אחרים.

מדובר בתהליך הכולל הזרקת חומרים שונים למרווחים על מנת למלא אותם. החומרים מורכבים בדרך כלל מסיליקון, אקריליק או אורטן. חומרים אלו מתקשים לאחר מכן ויוצרים חומר איטום שמונע למים לחלחל לתוך הבית ולפגוע בו.

תהליך האיטום בהזרקה

תהליך האיטום בהזרקה יכול לשמש גם לגגות וגם לקירות בתים. זה נעשה על ידי הזרקת החומר לתוך הסדקים בשני המשטחים. לאחר מכן החומר מתקשה על מנת ליצור מעליו שכבת איטום המונעת כניסת מים דרך סדקים אלו ולפגוע בפנים הבית.

איטום בהזרקה הוא תהליך של איטום סדקים ורווחים בגג או בקיר בעזרת חומר איטום נוזלי. הוא משמש לעתים קרובות כחלופה לשיטות אחרות כגון איטום, קצף או צבע.

התהליך נעשה על ידי הזרקת חומר איטום מבחוץ של משטח דרך חורים קטנים שנקדחו בחומר לאיטום. שיטה זו נקראת גם "איטום במקום".

איטום בהזרקה הוא תהליך שבו חומר האיטום מוזרק לתפרים של גג או קיר. תהליך זה שונה מאיטום, בכך שמשתמשים באקדח הזרקה ולא בצינור, וניתן ליישם אותו דרך חורים שנקדחו בתפר או דרך פיית דבק הנצמדת לתפר. לאחר מכן ניתן ליישם איטום באחת מהשיטות הללו כדי ליצור איטום אטום ולשפר את הבידוד.

תהליך האיטום בהזרקה יכול לשמש בבנייה חדשה או בבתים קיימים שעומדים לעבור שיפוץ. זה יכול לשמש גם על גגות מתכת, קירות בטון וקירות לבנים. השימוש בתהליך זה גדל באופן אקספוננציאלי בשנים האחרונות מכיוון שהוא מספק דרך יעילה וחסכונית יותר לאטום מבנים למטרות יעילות אנרגטית ואיטום.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה