איטום בהתזה

שיטת איטום בהתזה הינה שיטה יעילה ומהירה לביצוע של עבודת איטום, אך חשוב לדעת כי לא כל אחד יודע כיצד לבצע אותה בצורה טובה והמומחיות של אנשי המקצוע בהם תבחרו לביצוע העבודה יכולה להשפיע מאוד על האיכות של העבודה ועל התוצאה הסופית שלה.

בכדי לבצע איטום בהתזה משתמשים במכונה ייחודית המתאימה לכך ועושה שימוש או בחומר ביטומני אשר נקרא חד רכיבי או בחומר דומה הכולל גם צמנט יבש ונקרא דו רכיבי.

איטום בהתזה
איטום בהתזה

ישנן שתי מכונות אשר מאפשרות לבצע איטום בהתזה:

המכונה הראשונה הינה מכונה אליה מחובר צינור ודרכו מתיזים את החומר אל המשטח אותו מעוניינים לאטום.

המכונה השניה היא מכונה אשר פועלת עם שני צינורות, כאשר צינור אחד מתיז את החומר והצינור השני מתיז חומר אחר אשר הופך את חומר האיטום לעמיד וחזק יותר.

למי זה מתאים?

חשוב לדעת כי איטום בהתזה לא מתאים לכל סוג של מבנה. בכדי לדעת האם השיטה מתאימה עבורכם אנו נגיע אליכם בכדי לבחון את צרכי האיטום המתאימים ולהבין האם ניתן לבצע את האיטום בשיטה הזו או שיש לבחור בשיטה אחרת בכדי להעניק לכם את התוצאה היעילה והטובה ביותר.

זכרו כי בסופו של דבר עבודת איטום היא עבודה שצריכה להחזיק מעמד למשך זמן רב ולכן חשוב מאוד שהיא תותאם באופן מלא למבנה עצמו ולצרכים הקיימים על מנת שלא תצטרכו לחזור על אותה עבודה לאחר זמן קצר.

מי יכול לבצע את העבודה?

כאמור, איטום בהתזה זו שיטת איטום שלא כל אחד בקיא בה. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי עבודות האיטום יבוצעו בצורה הטובה והנכונה ביותר עבורכם ותוכלו ליהנות ממבנה אטום לחלוטין, מבודד וללא דליפות של מים או כניסה של חום עז אל תוך המבנה, אנחנו כאן בשבילכם.

פנו אלינו עוד היום ונשמח להתאים לכם את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה