איטום בית

איטום בית

איטום בית הוא תהליך של הפיכת הבית לעמיד למים, כך שהמים לא יחלחלו לקירות ולרצפות. האיטום נעשה על ידי מילוי הסדקים והחריצים באיטום או סיליקון.

קבלני איטום הם אנשי מקצוע המתמחים באיטום בתים על מנת להפוך אותם אטומים למים. הם מתחילים את עבודתם בבדיקת הבית לאיתור נזילות או סדקים, לאחר מכן הם מורחים איטום על האזורים הללו ולבסוף, הם בודקים שוב את הבית כדי לוודא שהכל אטום כמו שצריך.

איטום בית הוא שלב חשוב בהגנה על הבית מפני פגעי מזג האוויר. קבלני איטום יכולים לעזור לכם לאטום את ביתכם ולהבטיח שהוא יישאר בריא ויחזיק מעמד לאורך שנים.

איטום בית הוא תהליך של מריחת חומרי איטום על החלק החיצוני של המבנה. ישנם סוגים רבים ושונים של חומרי איטום, לכל אחד יתרונות וחסרונות משלו. סוג האיטום הנפוץ ביותר הוא על בסיס אספלט, שקיים כבר עשרות שנים והוכח כעובד היטב ברוב האקלים.

חומרי איטום על בסיס אספלט מיושמים בדרך כלל כחומר נוזלי שמתקשה במגע עם אוויר לחומר מוצק גמיש. הם מיושמים בדרך כלל באמצעות מברשת או מרסס וניתן לגוון אותם כך שיתאימו לצבע האזור שמסביב אם תרצה בכך.

ישנם שני סוגי איטום: איטום חיצוני ואיטום פנימי. איטום חיצוני נעשה על ידי קבלן מקצועי ואילו איטום פנימי נעשה על ידי בעל הבית.

איטום חיצוני: עבודה מסוג זה כוללת מריחת חומר איטום על החלק החיצוני של הבית. האיטום מגן מפני נזקי מים ועוזר לשמור על יבש פנים הבית.

איטום פנימי: עבודה מסוג זה כוללת מריחת חומר איטום על פנים הקירות, הרצפות והתקרות על מנת להגן עליהם מפני נזקי מים כמו גם צמיחת עובש.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה