איטום בריכות

איטום בריכות

בריכה היא תוספת נהדרת לכל בית. הוא מספק את המפלט המושלם מחום הקיץ הלוהט, וזו יכולה להיות דרך מהנה להתקרר בחורף. עם זאת, בריכות מגיעות עם סיכון מובנה לנזקי מים. המים יכולים לחלחל מבעד לסדקים בבטון, ואם לא בודקים אותם, הם עלולים לגרום לבעיות מבניות גדולות. לכן חשוב לטפל בבריכה באופן קבוע על ידי איטום.

איטום בריכות אינו משימה קלה; אתה צריך לדעת אילו חומרים אתה צריך וכיצד להשתמש בהם נכון. בריכות עשויות בדרך כלל מבטון אשר זקוק לאיטום מיוחד שלא יתמוסס או יתפרק עם הזמן כפי שיעשו חומרי איטום אחרים. זו הסיבה שתמיד מומלץ להזמין איש מקצוע לעבודה זו גם אם אתה

בריכות הן השקעה גדולה ולכן חשוב לטפל בהן. ישנן שתי דרכים לעשות זאת: על ידי מניעת כניסת מים ועל ידי מניעת זליגת מים החוצה. לעיתים, לבריכות תהיה נזילה בתוך הקרקע או מעל פני הקרקע, אותה ניתן לזהות על ידי זיהוי ירידה מתמדת במפלס המים, גם כאשר זה עתה התמלאו שוב.

בעלי בריכות יכולים למנוע כניסת מים על ידי התקנת כיסוי לבריכה או רשת ביטחון. הם יכולים גם להתקין מנקה בריכה אוטומטי עבור המים שכן נכנסים.

בעלי בריכות יכולים להפחית את הסיכוי לנזילת מים החוצה באמצעות איטום כמו אפוקסי או איטום לדיס. זה יעזור לשמור על מי הבריכה שלמים למשך זמן רב יותר.

איטום בריכות הוא תהליך של איטום הבריכה עם חומר איטום למניעת נזילת מים.

תהליך איטום בריכות כולל שני שלבים: ניקוי ולאחר מכן מריחת חומר האיטום. זה נעשה על ידי שימוש במברשת או רולר כדי להחיל את האיטום על כל המשטחים.

סוג האיטום הפופולרי ביותר המשמש למטרה זו נקרא "סיליקון". סוג זה של איטום יכול להיות מיושם בצורה נוזלית או כמשחה סמיכה שמברישה.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה