איטום גגות מחיר

התקשרו:

או השאירו פניה:

איטום גגות מחיר - 2022 ופרטים חשובים שכדאי לכם לדעת

הגג הוא החלק הבסיסי ביותר בכל מבנה, וכאשר האיטום שלו לא מבוצע בצורה טובה, כל המבנה מושפע כתוצאה מכך. אם אתם רוצים לשמור על איכות חיים גבוהה ואם אתם רוצים להיות מסוגלים לחיות במבנה תקין אשר מספק לכם את ההגנה הראויה לכם ולבני המשפחה שלכם, את הבידוד הנדרש מפני פגעי מזג האוויר ואת השמירה הטובה ביותר על המבנה לאורך זמן – איטום גגות הוא שלב חשוב שאסור לכם לוותר עליו.

חשוב להבין – איטום גגות לא מבוצע פעם אחת ודי. מדובר בתהליך שיש לבצע אותו אחת לכמה שנים ולא להמתין לרגע שבו ידלפו מי גשמים אל תוך המבנה על מנת לבצע אותו.

אם אתם רוצים לבצע איטום גגות, ותוהים לגבי המחיר והעלויות, קראו את המאמר הבא ותמצאו מידע חשוב שכדאי לכם לדעת.

המחיר חייב להיות מותאם אישית עבורכם

לכל מבנה יש את הצרכים שלו. ישנם בתים ישנים שמעולם לא בוצע בהם איטום גגות למעט הפעם הראשונה בה הם נבנו, ושם העבודה צריכה להיות הרבה יותר אינטנסיבית, מה שללא ספק יעלה את המחיר. לעומת זאת, אם אתם מקפידים לבצע עבודות תחזוקה קבועות, בדיקות שנתיות של הגג ואיטום בכל תקופה, המחיר יהיה הרבה יותר נמוך.

בנוסף, המחיר תלוי בסוג המבנה, בצורת הבניה שלו, במיקום שלו ובעוד הרבה מאוד פרמטרים ולכן כדי לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ונכונה חשוב לנו להגיע אל המקום ולבדוק את הגג בעצמנו.

איכות החומרים

השפעה חשובה תהיה לאיכות החומרים על המחיר הסופי, אך חשוב להבין כי זהו נושא שאתם לא יכולים לחסוך בו. אם אתם רוצים להיות בטוחים שהאיטום יבוצע בצורה הטובה והמקצועית ביותר, אתם חייבים להקפיד על שימוש בחומרים באיכות גבוהה מאוד. אל תנסו לחפש את הצעות המחיר הזולות ביותר אשר יגלמו בתוכן חומרים זולים ולא איכותיים – בסופו של דבר זה יעלה לכם ביוקר כאשר תגלו כי הם לא באמת עושים את העבודה ואתם צריכים לבצע את התהליך כולו שוב.

איטום גגות הוא תהליך של הגנה על הגג מפני חדירת מים ונזקים. המטרה העיקרית של איטום גגות היא להבטיח שהגג יחזיק לאורך זמן.

איטום גגות יכול להתבצע בשתי דרכים: על ידי מריחת איטום או על ידי הוספת ממברנה חיצונית. חשוב לבחור את החומר המתאים בהתאם לסוג הגג ומיקומו. למשל, לא ניתן למרוח ממברנה חיצונית על גג שטוח כי הוא לא יוכל לעמוד במשקל וייפול. לכן, כדאי להשתמש באיטום במקום.

איטום גגות מתבצע בדרך כלל עם חומרים כגון חומרי איטום על בסיס זפת, ממברנות גומי נוזלי, ציפוי אספלט וכו', אך ישנן גם כמה אפשרויות אחרות שהן ידידותיות יותר לסביבה כגון שעם טבעי.

איטום גגות הוא תהליך של הגנה על הגג מפני נזקי מים. תהליך איטום הגג כולל התקנת ממברנה ויישום תשתית.

המחיר עבור שירות זה משתנה בהתאם למקום מגוריכם, גודל הבית ואיזה סוג חומר משתמש הקבלן שלכם להשלמת העבודה.

העלות עבור שירות זה יכולה לנוע בין $600 ל-$7000. זה יהיה תלוי באיזה חומר משמש עבור הפרויקט, כמו גם כמה מטרים רבועים צריך להיות מכוסה.

איטום גגות היא מערכת המונעת נזילות מים לתוך המבנה ולגרום נזקים מבפנים. ניתן לעשות זאת על ידי התקנת כיסוי גג כמו רעפים, רעפים וחומרים נוספים.

העלות של מערכת זו תלויה בסוג חומר הקירוי בו נעשה שימוש, במיקום הגיאוגרפי בו היא מותקנת, ובכמה מטרים רבועים של שטח גג יש.