איטום גג אסבסט

איטום גג אסבסט

אם אתם רוצים לוודא שהמים לא יזלו דרך הגג שלכם ויגרמו לכל מיני נזקים, כדאי להשתמש באסבסט כדי לאטום אותם. סוג זה של איטום ידוע כדרך יעילה מאוד לעצור נזילות לפני שהן קורות

ישנם מספר שלבים שכדאי לבצע בעת איטום גג אסבסט. שלבים אלה כוללים: הסרת האספלט הישן, גירוד כל חומר רופף מהמשטח, ולאחר מכן מריחת שכבת אספלט חדשה מעל.

איטום גגות אסבסט יכול להיות חלק חשוב בתוכנית התחזוקה של הגג. אסבסט, בין היתר, הוא חומר מסרטן ידוע ויש לטפל בו בהתאם כאשר יש אינדיקציות לחשיפה.

איטום גגות אסבסט הוא מונח שמשמעותו איטום הגג מפני נזקי מים ושאר אלמנטים שעלולים לגרום לדליפה. זה נעשה לעתים קרובות על ידי מריחת איטום או ציפוי על החלק העליון של הרעפים. יש למרוח את חומר האיטום בנדיבות, אך לא בעובי מדי, כדי שלא יטפטף מטה וייצור בלגן על הקרקע מתחת.

החומרים הנפוצים ביותר לאיטום גגות המכילים איום אסבסט הם זפת, אספלט גומי, סיליקון וציפוי אקרילי.

תהליך איטום והגנה על פני הגג מפני נזקי מים באמצעות גגות אסבסט הוא משימה קשה, אך חשובה להפחתת הסיכון לבעיות בריאותיות לכל החיים.

חשוב לציין כי איטום גגות אסבסט אינו זהה לפינוי אסבסט. פינוי אסבסט עלול לגרום לזיהום אוויר, שאינו בטוח לעובדים או לאנשים המתגוררים בבית. קיימות שיטות רבות ושונות לאיטום גגות ובהתאם לסוג החומר, ישנן דרכים שונות להתנהל. אחת השיטות לאיטום גג אסבסט היא שימוש ביטומן מומס באלכוהול מינרלי.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה