איטום גג בטון

איטום גג בטון

איטום גג בטון חשוב לאריכות חיי הבית שלכם. זה ימנע דליפת מים לתוך הבית שלך ולהירקב את העץ.

– איטום גג בטון נעשה באמצעות מריחת קרום איטום על הגג הדק. קרום זה ימנע מכל מים לחלחל אל פנים הבית שלך ותרחיק את הלחות מעליית הגג שלך.

– ניתן לאטום קירות גם עם איטום בטון כדי לשמור אותם יבשים וללא עובש או הצטברות טחב.

איטום גג הבטון שלך הוא תהליך חשוב עבור כל בעל בית שרוצה לשמור על ביתו ולהגן על משפחתו מפני פגעי מזג האוויר. גג אטום גם יעזור לשמור על שלמות הבית שלך. באיטום גג בטון אתה מגן עליו מפני נזקי רטיבות, שעלולים להוביל לצמיחת עובש, סדקים מבניים ובעיות יקרות אחרות שעלולות לדרוש תיקונים יקרים.

ניתן לאטום גג בטון במספר חומרים שונים, שיכולים לכלול אספלט, ציפויים אלסטומריים, ממברנות ביטומן-גומי או ממברנות איטום אלסטומריות. סוג החומר שתבחר יהיה תלוי בגורמים כמו תקציב ועמידות.

אספלט היא האפשרות המשתלמת ביותר לאיטום גג בטון, אך היא לא עמידה כמו כמה אפשרויות אחרות. ציפויים אלסטיים יקרים יותר מאספלט אך הם עמידים יותר והם מספקים הגנה טובה יותר מפני נזילות וסדקים בגג שלכם. גומי ביטומן היא אחת האפשרויות הפופולריות ביותר להגנה על כל סוג של גג, כולל גג בטון, מכיוון שהוא קשיח מאוד וקל יחסית להתקנה.

איטום הגג שלך הוא צעד חשוב בהגנה על הבית שלך מפני נזקי מים.

אבל מה עם הקירות? כשחושבים על איטום, אולי תחשבו פשוט לאטום את הגג ולשכוח משאר הבית. אבל מה אם יורד גשם והמים יחלחלו? אלא אם כן יש לך גג ממש טוב, זה בסופו של דבר יזרום לתוך הבית שלך.

איטום קירות מונע כניסת מים דרך סדקים בחלק החיצוני של הבטון או הלבנים, מה שעלול להוביל לנזילות ברחבי הבית.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה