איטום גג מרוצף

איטום גג מרוצף

הגג הוא קו ההגנה הראשון מפני נזק שנגרם על ידי מזג האוויר לבית שלך. זה חוסם גשם, ברד, שלג ותנאי מזג אוויר טבעיים אחרים מלפגוע בבית שלך. אם אתם מחפשים להפוך בית למקסים יותר, חשוב לחשוב על כל ההיבטים של קירוי שישפיעו על עמידות הבית שלכם לאורך זמן.

החלק החשוב ביותר בגג הוא איטום. ישנם שני סוגים של חומרי איטום: אקריליק וסיליקון. אקריליק משמש בדרך כלל לגגות שטוחים מכיוון שהוא זול יותר וקל יותר לעבוד איתו. סיליקון משמש לגגות משופעים מכיוון שהוא חזק יותר מאקריליק ויכול לעמוד בטמפרטורות גבוהות יותר מאשר יכול אקריליק כשהוא נחשף לאור השמש לפרקי זמן ארוכים.

איטום גגות רעפים מושג על ידי יישום של חומרי איטום נוזליים לחיבורים בין רעפים. חשוב להשתמש באיטום איכותי, אחרת מים עלולים לחלחל, להוביל לדליפה ולגרום לנזק.

סוג האיטום הנפוץ ביותר המשמש לאיטום גג רעפים הוא על בסיס ביטומן. סוג זה של איטום יכול להיות מיושם באמצעות מברשת או רולר, וזה בדרך כלל לוקח בערך שעה למ"ר.

הגג הוא ללא ספק אחד החלקים החשובים ביותר בבית. הוא מגן הן מבפנים והן מבחוץ מפני גשם, שמש ושלג. זה גם מספק בידוד על ידי שמירה על חום בחורף ואוויר קריר בקיץ. גג רעפים אטום עשוי לרוב מרעפי בטון, מתכת או צפחה הנאטמים באיטום.

תפקידו העיקרי של איטום בתים הוא למנוע כניסת מים ופגיעה במבנה. איטום קירות יכול להתבצע מסיבות רבות, אך הוא מבטל בעיקר בעיות רטיבות ועיבוי בתוך הבית.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה