איטום גג רעפים

איטום גג רעפים

איטום גגות הוא תהליך של מניעת כניסת מים לבית במגוון דרכים שונות. השיטה הנפוצה ביותר, המנצלת מספר רעפים חופפים למניעת חדירת מי גשמים או שלג, נעשית על ידי התקנת הרעפים תחילה על הגג בצורה כזו שהם חופפים ולאחר מכן מריחת שכבת איטום ביניהם.

האיטום מונע חדירת מים דרך האריחים ואל הבית, ומונע מכל מזהם אחר כמו אבק, לכלוך וכו' להיכנס פנימה.

איטום גג רעפים יכול להיות אחת ממשימות התחזוקה החשובות ביותר עבור בעלי בתים רבים. גגות רעפים נוטים לדלוף יותר מאשר שטוחים, ולכן איטום זה חיוני כדי למנוע את זה.

ישנן שתי דרכים לאטום גג רעפים: ניתן להשתמש באיטום סיליקון או בחומרי איטום על בסיס זפת. איטום סיליקון יקר יותר ומחזיק מעמד זמן רב יותר, אך אינו נשטף בגשם או עומד בפני פגעי מזג האוויר, כפי שעושים חומרי איטום על בסיס זפת. חומרי איטום על בסיס זפת הם זולים יותר, קלים יותר ליישום, דורשים פחות זמן לייבוש, וצריך ליישם אותם מחדש כל 3 שנים בערך.

איטום גגות רעפים הוא תהליך הכולל ציפוי של הגג בחומרים אטומים למים על מנת למנוע כניסת מים לגג ולפגוע בו.

הסוגים הנפוצים ביותר של איטום גגות כוללים מגוון חומרי איטום וציפויים שנועדו להרחיק מים מהמבנה. חומרים אלה מיושמים לעתים קרובות בצורה של נוזל שמאפשרים לאחר מכן להתרפא לפני שניתן להגן עליהם באופן מלא מפני אלמנטים אלה. החומרים המשמשים כיום בבנייה הם ביטומן, זפת, גומי ופוליאוריתן.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה