איטום מקלחת

איטום מקלחת

איטום למקלחת הוא מוצר המשמש לאיטום קבוע של אמבטיה או מקלחת. מוצר זה יכול לסייע במניעת חלחול מים דרך קירות האמבטיה או המקלחת, כמו גם לרצפה.

קבלן איטום מקצועי יכול להגיע וליישם את האיטום הזה, כמו גם מוצרי איטום נוספים, לביתכם. הם יעשו זאת על כל הקירות החיצוניים והגג שלך, כמו גם על כל משטח אחר שעלול להיות מועד לנזקי מים.

איטום למקלחת הוא נוזל הנמרח על פני האמבט על מנת שיהיה עמיד במים ועמיד למים. נוזל זה מיושם בדרך כלל על ידי ריסוס על כל פני השטח, מאפשר לו להתייבש, ולאחר מכן איטום אותו עם סוג מיוחד של סיליקון.

התפקיד העיקרי של איטום המקלחון הוא למנוע חדירת מים לפני השטח של האמבטיה. הוא עושה זאת על ידי יצירת שכבה על פני השטח, המספקת מחסום מפני מים ונוזלים אחרים. זה נעשה על ידי מילוי הסדקים הזעירים בין האריחים, מה שעוצר כל סיכוי של מים לחלחל דרכם ולגרום נזק למשטחים שלך.

הסוג הנפוץ ביותר של איטום למקלחת הקיים בשוק הוא מבוסס אקריליק. חומרי איטום למקלחת מבוססי אקריליק עמידים יותר ופחות יקרים מאלה המבוססים על סיליקון, אך הם גם פחות גמישים ולא ניתן להשתמש בהם בטמפרטורות מסוימות.

אנו חברה בבעלות משפחתית ומופעלת המספקת פתרונות איטום מאז 1996. השירותים שלנו כוללים איטום מרתף, תיקוני חללי זחילה ותיקוני יסוד, וכן איטום למרתפים, חללי זחילה, יסודות וקירות דקים . אנחנו בעסק למעלה מ-20 שנה ויש לנו מוניטין ללא דופי עם לקוחותינו בגלל המסירות שלנו למתן שירות לקוחות מעולה ועבודה איכותית ביותר

אנו מספקים ביצוע באיכות גבוהה במחירים תחרותיים ובאחריות. אנחנו מורשים ומבוטחים לשקט הנפשי שלך.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה