איטום קירות בטון

איטום קירות בטון

בטון הוא חומר מצוין לבניית בתים וקירות מכיוון שהוא עמיד, חזק ורב-תכליתי. אך הוא גם יכול להיות נקבובי, מה שאומר שמים ונוזלים אחרים יכולים לחלחל בקלות דרך פני השטח שלו. זה יכול להוביל לסדקים במשטח או אפילו במבנה המבנה. מה עלינו לעשות כדי שזה לא יקרה?

אחת הדרכים למנוע כניסת מים לסדקים בקירות בטון היא איטום באמצעות חומר איטום מיוחד המכיל כימיקלים המסייעים במניעת חלחול מים. ניתן ליישם את האיטום על ידי התזת הקיר או הברשה על פני הקיר. בצורתו הנוזלית. לאחר היישום, הוא יתייבש לסרט דק שיעזור למנוע כניסת מים לסדקים.

איטום קירות בטון הוא חשוב, שכן הוא יכול למנוע חדירת רטיבות לבית או אזור מסוים וגם יכול להגן על הקיר מפני נזקים והידרדרות. איטום קירות בטון מגיע עם יתרונות רבים, והוא לא כל כך קשה לביצוע. הסיבה העיקרית לכך שאנשים אוטמים את קירות הבטון שלהם היא כדי להגן עליהם מפני רטיבות, שעלולה להוביל לעובש, טחב, ריקבון ובעיות אחרות. זה גם עוזר למנוע נזק לקיר שנגרם על ידי חרקים, חלחול מים או מקורות אחרים של נזק כגון גרפיטי.

הדרך הנפוצה ביותר לאיטום קירות בטון היא באמצעות מריחת איטום על החיבורים. ניתן להשתמש גם בצבע עמיד למים שיכסה את כל המשטח.

צבע קל יותר ליישום וזה גם זול יותר. עם זאת, זה לא מחזיק מעמד זמן רב כמו חומרי איטום כי הם נקבוביים יותר והם לא מגנים מפני לחות.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה