איטום קירות חיצוניים

מריחת איטום על קיר חיצוני היא משימה פשוטה שנעשית לרוב לקראת עונת החורף. תהליך זה יכול לסייע במניעת חדירת מים דרך הלבנה ולגרום נזק לקיר החיצוני. ישנם סוגים שונים של חומרי איטום שניתן ליישם, ביניהם סיליקון, המגיע בצבעים ובעוביים.

הדבר החשוב ביותר שיש לעשות בעת איטום קירות חיצוניים הוא לוודא שהמשטח נקי לפני איטום. זה יבטיח שלכלוך או לכלוך לא ייכנסו לאיטום שלכם, מה שיגדיל את הסיכוי שהוא יחזיק מעמד שנים רבות. כמו כן, מומלץ לוודא שהמשטח יבש לפני שממשיכים, שכן משטחים רטובים עלולים לגרום לאיטום לא להיצמד כראוי.

איטום קירות חיצוניים הוא תהליך בו מצופים פני הקירות החיצוניים בחומר איטום המונע חדירת מים לקיר. חומר האיטום יכול להיות על בסיס נוזלי או אבקה ובדרך כלל יחזיק מעמד 10-15 שנים בהתאם לתנאי הסביבה.

חומרי איטום נוזליים מיושמים בדרך כלל בחלקים ודורשים זמן ייבוש לפני שניתן לאטום חלק אחר. חומרי איטום אבקה מיושמים כשכבה אחת ומייבשים מיד לאחר היישום

מטרת איטום קירות חיצוניים היא למנוע כניסת מים ולחות לבית. האיטום מונע מהאלמנטים הרעים הללו להיכנס לבניין, ובמקביל מספק שכבה שקופה כדי לשמור על מראה רענן.

בקנדה, איטום קירות חיצוניים הוא מנהג נפוץ. כך נמנעת כניסת מים ולחות לבית המהווה בעיה חמורה באקלים הרטוב של ארצנו. על בעלי בתים לנקוט באמצעי זהירות כדי להגן על בתיהם על ידי איטום קירות חיצוניים בעזרת קבלן מקצועי.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה