איטום קירות פנימיים

איטום קירות פנימיים

איטום קירות פנימיים הוא תהליך של מריחת איטום על פני השטח של קיר פנימי. האיטום מיושם בדרך כלל על פני השטח כולו או רק באזורים שבהם הקיר נרטב לעתים קרובות.

איטום קירות פנימיים הוא תהליך מכריע להבטחת שלמות המבנית של קירות הפנים של הבניין. הדבר נעשה על ידי מריחת איטום או ציפוי על הקיר הפנימי, המסייע בשמירה מפני חדירת מים ואדים.

תהליך זה יכול להיעשות על בנייה חדשה, או מבנים קיימים שניזוקו ממים או קיטור, כדי למנוע מהם להיפגע מחדירת מים עתידית והנזק הנובע מכך.

המטרה של איטום קיר פנימי היא לשמור על רטיבות שלא תבוא איתו במגע, מה שיגרום להידרדרות של קיר הגבס.

סוג האיטום הנפוץ ביותר המשמש למניעת היווצרות עובש או טחב בקיר הגבס שלהם הוא צבע. ניתן ליישם אותו ישירות על משטח קיר הגבס או שניתן ליישם אותו כשכבת פריימר לפני מריחת שכבת הצבע הראשונה.

איטום קירות פנים הוא שלב מכריע בתהליך שימור הפנים של כל מבנה. זה שומר על לחות בחוץ ומשמר את המצב היבש החיוני לשמירה על פנים הבית יבש ונקי. זה גם עוזר לבתים לשמור על ערכם לאורך זמן מכיוון שהוא מונע מנזקי מים להרוס את הנכס.

תהליך היישום של איטום נעשה בדרך כלל עם מברשת מוליך או רולר. ניתן ליישם אותו על קיר גבס, צבע או טפט. ניתן ליישם את האיטום גם באמצעות מרסס ללא אוויר.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה