איטום קירות

אם אתם מבחינים בסימנים של רטיבות או סדקים בקירות המבנה שלכם, כנראה שהגיע הזמן לבצע איטום קירות. חשוב להבין כי עבודת איטום קירות היא עבודה מקצועית שיש לבצע באופן מיידי כאשר מתגלה סימן ראשוני לפגיעה באיטום של הקיר. במקרה הטוב, אם יש נזילה או רטיבות אשר מגיעים מסדק קטן יחסית, העבודה תהיה פשוטה ונקודתית, אך אם מדובר בסדקים רבים ובקירות ישנים שלא נבנו מראש בצורה טובה ולא תוחזקו כראוי, המחיר יהיה הרבה יותר גבוה, ובאופן משמעותי.

איטום קירות
איטום קירות

מה משפיע על המחיר?

המחיר של איטום קירות מושפע ממגוון רחב של נתונים שונים כמו סוג החיפוי של הקיר, הגישה אל הקיר, גודל הנזק ומורכבות העבודה שיש לבצע, חומרי האיטום הנבחרים ועוד. לכן, לפני שאנחנו מגיעים לבצע עבודה של איטום קירות חשוב לנו להגיע באופן אישי אל המקום, לבחון לעומק את הבית ולבדוק את הנזק המדובר והעבודה הדרושה.

כך אנחנו יכולים לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ונכונה שתתאים באופן מלא למה שאתם מחפשים ותענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר – לא מחיר מופרז וגבוה מידי לעבודה שהיא פשוטה יחסית, ולא מחיר נמוך מידי אשר מגלם בתוכו עבודה חובבנית או חומרי איטום שאינם איכותיים וטובים מספיק.

איך מבצעים איטום לקירות בקומות גבוהות?

במידה ומדובר בדירה אשר נמצאת בקומה גבוהה, או בתים פרטיים בעלי כמה קומות, את האיטום יש לבצע בעבודה על סנפלינג. מדובר בעבודה מורכבת יותר ולא כל קבלן איטום יכול לבצע אותה, ולכן במקרים כאלו חשוב לבדוק היטב את קבלני האיטום השונים ועליכם להיות בטוחים כי אתם בוחרים בזה שיוכל באמת לבצע עבורכם את עבודת האיטום הנכונה, ובצורה הטובה ביותר.

האם מקבלים אחריות על העבודה?

אחריות על איטום קירות ניתנת כאשר עבודת האיטום מבוצעת על הבית כולו. כאשר מדובר בעבודת איטום נקודתית, אין כל יכולת להתחייב לכך שהנזילה לא תחזור שכן הקיר לא נאטם באופן מלא.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה